Minőségellenőrzési szakértő (Monitoring) call centerben (magyar és orosz nyelvtudással)

Дата размещения вакансии: 12.09.2024
Работодатель: Саркисова Татьяна Николаевна
Уровень зарплаты:
от 65000 до 85000 RUR
Город:
Москва
Требуемый опыт работы:
От 1 года до 3 лет

Kik vagyunk: egy nemzetközi vállalat, amely az egészségügyi és szépségipari piacon tevékenykedik. Segítünk ügyfeleinknek az igényeiknek megfelelő termékek kiválasztásában. Most bővítjük csapatunkat, és magyarországi call centerünkbe keresünk minőségellenőrző szakembert. A munka teljesen távmunkában történik.

  • Feladatok:

  • Hívásellenőrzés: az operátorok hívásainak meghallgatása és elemzése a szolgáltatás minőségének, a vállalati szabványoknak való megfelelésnek és a forgatókönyvek teljesítményének értékelése érdekében.

  • Teljesítményértékelés: az operátorok teljesítményének értékelése a kulcsfontosságú teljesítménymutatók (KPI-k), például a várakozási idő, a hívás hossza és a forgatókönyvek betartása alapján.

  • Visszajelzés adása: konstruktív javaslatok megfogalmazása az operátorok számára teljesítményük javítása érdekében.

  • Személyzeti képzés és fejlesztés: részvétel az új alkalmazottak képzésében, valamint a meglévő operátorok készségeinek fejlesztését célzó képzések tartása.

  • Adatelemzés: a hívásokra és ügyfélinterakciókra vonatkozó adatok gyűjtése és elemzése a problémás területek azonosítása és a fejlesztési lehetőségek keresése érdekében.

  • Jelentéskészítés: rendszeres jelentések készítése az ügynökök teljesítményéről és az ügyfélkiszolgálás minőségéről.

  • Szabványok kidolgozása: részvétel az ügyfélkiszolgálás minőségellenőrzésével kapcsolatos szabványok és eljárások létrehozásában és frissítésében.

Követelmények:

Szakmai készségek:

  • Call Centerben szerzett tapasztalat és az operátori teljesítmény ismerete.

  • A minőségellenőrzési módszerek és a call center szolgáltatási szabványok ismerete.

  • Az adatok elemzésében és az elemző jelentések elkészítésében való jártasság.

  • Kiváló kommunikációs készség az operátorokkal és más részlegekkel való kapcsolattartáshoz.

  • Figyelem a részletekre a szolgáltatás minőségének pontos értékeléséhez.

  • Képesség az időbeosztásra és a feladatok hatékony megtervezésére.

  • CRM-rendszerekkel és hívásfigyelő eszközökkel kapcsolatos tapasztalat.

  • Folyékonyan beszél magyarul és oroszul.

  • Folyamatos tanulásra és szakmai fejlődésre való képesség.

  • Érzelmi intelligencia az ügyfelek és az üzemeltetők igényeinek és érzelmeinek megértéséhez.

Személyes tulajdonságok:

  • Csapatban való munkavégzésre való képesség és a közös célok fontosságának megértése.

  • Empátia és a mások érzelmeinek megértésének képessége.

  • Kritikus gondolkodás és analitikus készség a problémák megoldásához.

  • Stressztűrés és a nagy stresszhatással járó környezetben való munkavégzés képessége.

  • Alkalmazkodóképesség és rugalmasság a változó igényekkel szemben.

  • Kiváló kommunikációs készség és a világos kifejezésre való képesség.

  • Szervezőképesség, valamint a feladatok és az idő beosztásának képessége.

  • Kezdeményezőkészség és a munkafolyamatok javítására való törekvés.

  • Képesség a konfliktusok konstruktív megoldására.

  • Hajlandóság a folyamatos tanulásra és fejlődésre a minőségellenőrzés területén.

Feltételek:

Munkarend: 5/2, 10:00-tól 19:00-ig (MSC), szombat és vasárnap - hétvégén.

Formátum: távmunka.

Fizetés: fizetés 65 000 rubel + KPI.

Érdekli? Írjon nekünk, és meghívjuk egy interjúra!